baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Stopka MOST

Naklejka

Poznajemy zawody introligatora i drukarza

 Dnia 9 grudnia uczniowie klasy 5B, przy wsparciu wychowawców pani Iwony Prajzendanc i pani Małgorzaty Osiejuk uczestniczyli w zajęciach w pracowni poligraficznej. Zajęcia odbyły się na temat: Poznajemy zawody: Introligator, Pracownik Drukarni. Opiekun pracowni, Pani Mirosława Babicka-Mrzygłód, omówiła i pokazała wszystkim, co można ciekawego stworzyć korzystając z oprogramowania oraz sprzętu, który znajduje się w pracowni. Każdy mógł zaprojektować świąteczny element, który został wydrukowany przez panią Mirkę.  Poznanie tajników zawodów, profesji które mogą być również rozwijane w środowisku lokalnym, krajowym i międzynarodowym jest jednym z celów zajęć z zakresu zawodoznastwa realizowanych w ramch godzin wychowawczych.

materiał nadesłała p. Iwona Prajzendanc

 projekt transgr most poligraf 2021 

           

  1poligr

 

3poligr

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii - pracownia poligrafii