baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Stopka MOST

Naklejka

Pomocnicy Świętego Mikołaja w pracowni stolarskiej i poligraficznej.

Świąteczne dekoracje w formie drewnianych choinek powstawały  w pracowniach poligrafii i stolarni. Uczniowie wykorzystali częściowo gotowe elementy drewniane o charakterze surowców wtórnych, które otrzymaliśmy od zaprzyjaźnionych osób oraz kształty wycięte ze sklejki. Po opracowaniu graficznym, przycięciu, wygrawerowaniu przy pomocy lasera, oszlifowaniu poszczególnych części powstały dwie ażurowe dekoracje o ciekawej, niepowtarzalnej formie.

1astol 3stol 4stol

 5stol 1stol

6stol  7stol