baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Stopka MOST

„Tydzień Szkoły Promującej Zdrowie”

 Od dzisiaj w naszej szkole rozpoczęliśmy obchody tygodnia Szkoły Promującej Zdrowie.

W związku z tym , że 25 kwietnia przypada Międzynarodowy  Dzień  Świadomości Zagrożenia Hałasem wspólnie z naszymi uczniami postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się tej tematyce.

Hałas towarzyszy nam w życiu codziennym. Wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie.  W dniu dzisiejszym postanowiliśmy więc „zmniejszyć poziom hałasu” w naszej szkole- wyłączając dzwonek szkolny, a podczas spotkań  na lekcjach wychowawczych zastanawialiśmy się nad tym co może zrobić każdy z nas aby obniżyć hałas w swoim życiu.  Dodatkowo na przerwach Pani  Agnieszka Musiał  wraz z uczniami wykonywała ćwiczenia relaksacyjne i wyciszające z  elementami jogi.  Joga - jest jednym z najstarszych systemów filozofii indyjskiej. Oznacza jedność ciała, umysłu i duszy, a jej celem jest przywrócenie równowagi wewnętrznej. Uczniowie byli zachwyceni takim sposobem spędzania wolnego czasu.

 1h

2h 3h 4h 5h

7h

Naklejka