baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

PROJEKT GEOGRAFICZNY

„KRAJOBRAZY ŚWIATA W PUDEŁKU”

    Uczniowie klas Va i Vc wzięli udział w projekcie geograficznym pt. „Krajobrazy świata w pudełku”. Projekt udał się znakomicie. Wiele prac zostało wykonanych na bardzo wysokim poziomie ze szczególną dbałością o realistyczne przedstawienie charakterystycznych cech wybranego krajobrazu. Na wystawie, którą można oglądać w holu szkoły, znalazły się makiety przedstawiające wszystkie strefy krajobrazowe, czyli sawanny, wilgotne lasy równikowe, tundra, tajga, krajobraz górski.

Materiał nadesłała pani Małgorzata Czuryło.

projekt geogr 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii