Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"SZKOLNY DZIEŃ CHŁOPAKA"

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

Dnia 30 września 2020 roku, odbył się Szkolny Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował wiele atrakcji celebrujących te święto.
Przez kilka dni poprzedzających święto uczniowie oddawali swoje głosy w plebiscycie na ”Największego Gentelmana” w szkole, wśród uczniów z klas 4-8 i nauczycieli. Wśród nauczycieli wygrał pan Waldemar Waluś. Spośród uczniów 1. miejsce zajął Piotr Soboń z klasy 7d2. Nicolas Allert z 8b, a 3. Oliwier Cenar z 4a. Oprócz plebiscytu, na długiej przerwie chętni wzięli udział w konkursie pt. "Jak dużo wiesz o chłopakach?", w którym zwyciężyły Lena Orlińska z klasy 7b, Gabriela Nawrocka z kl. 5a oraz Anna Woźniak z klasy 4a. Przerwy tego dnia umilała muzyka grająca w holu szkoły.
Zwycięzcom raz jeszcze serdecznie gratulujemy i zapraszamy do świętowania razem z nami za rok!

Zofia Bochenek kl. 7e

dzien chlopaka 2020 21z5

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

          W środę 5 lutego 2020 roku odbyły się Szkolne Walentynki, które zorganizowała Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z Wolontariatem pod okiem p. Basi Jasłowskiej oraz p. Damiana Maćkowiaka.

          Już od rana w holu szkoły można było odwiedzić stoiska z ciastami oraz pięknymi kartkami, które wykonała p. Mirka Babicka-Mrzygłód. Dzięki Luizie Lubińskiej z klasy 7d uczniowie mogli zrobić sobie zdjęcie stojąc na wybranym tle . Przerwy umilała muzyka podkreślająca klimat Walentynek. Uczniowie mieli okazję wysłać  list do swoich sympatii lub przyjaciół, ponieważ poczty  walentynkowej oczywiście też nie zabrakło. Tego dnia Rada Samorządu ogłosiła wyniki plebiscytu na Najładniejszą Dziewczynę i Najładniejszego Chłopaka w Szkole. Zwycięzcy w nagrodę otrzymali korony oraz czekolady.

          Szkolne Walentynki zostały bardzo ciepło przyjęte przez uczniów i nauczycieli. Warto podtrzymywać tę tradycję co roku.

                                                                               Zosia Bochenek kl. 6e

Walentynki2020