baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Realizacja III modułu

międzynarodowego projektu edukacyjnego

wspierającego rozwój czytelnictwa

wśród uczniów klas I-III

    Uczniowie klasy 3a zakończyli realizację III modułu projektu "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki”. W ramach projektu uzupełniliśmy nasze lekturniki i wysłuchaliśmy kolejnej przygody sympatycznej chmurki. Bardzo dużo czasu spędzaliśmy na łonie natury ucząc się i bawiąc. Podczas zajęć wybraliśmy się także na LEKCJĘ POD CHMURKĄ, w czasie której uczniowie klasy czytali swoje ulubione książki, a tym samym zachęcali pozostałych do ich przeczytania.
Obserwowaliśmy również przyrodę, robiliśmy doświadczenia przyrodnicze. Zrealizowaliśmy zadania czytelnicze, plastyczne, przyrodnicze i muzyczne. Uczniowie pracowali z wielkim zaangażowaniem.
Dziękujemy serdecznie za wspaniały i ciekawy projekt.

materiał nadesłała p. Katarzyna Witos-Szałęga

reaaliz projektu 3 mod2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zakończenie projektu

"Czytam z klasą - lekturki spod chmurki"

    Klasa III a pomyślnie zakończyła udział w projekcie „Czytam z klasą - lekturki spod chmurki”. Założeniem projektu było zainspirowanie dzieci do czytania książek poprzez aktywną działalność edukacyjną, rozbudzenie wyobraźni literackiej uczniów, sprawienie, by lektura kojarzyła się z czymś przyjemnym, poruszenie ważnych kwestii związanych z ochroną środowiska. Wszystkie te cele zostały zrealizowane. Dzięki udziałowi w programie dzieci rozwijały aktywność czytelniczą, doskonaliły czytanie ze zrozumieniem oraz aktywne słuchanie. Na zakończenie realizacji projektu Panie wychowawczynie :) oraz wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy za udział w projekcie oraz certyfikat ukończenia II edycji międzynarodowego projektu edukacyjnego „Czytam z klasą - lekturki spod chmurki”.

materiał nadesłała p. Katarzyna Witos-Szałęga

zakon projektu 2021 zd1

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Wycieczka klasy I b

nad jezioro Miedwie

    22 czerwca 2021 roku klasa I b udała się na wycieczkę nad jezioro Miedwie. Głównym celem wyjazdu była integracja grupy klasowej oraz upowszechnianie form aktywnego wypoczynku. Uczniowie wzmocnili swoją kondycję zdrowotną i sprawność fizyczną, bawiąc się na placu zabaw. Następnie zjedli ze smakiem lody i frytki. Potem udali się na przystań, aby wyruszyć w rejs po jeziorze. Podczas rejsu dzieci podziwiały krajobraz, z uwagą słuchając właściciela, który opowiadał o wyposażeniu łodzi. Atrakcją okazał się również przejazd autobusem, co w dzisiejszych, zmotoryzowanych czasach, jest wielkim przeżyciem. Wszyscy byli zadowoleni z wycieczki. Bardzo dziękujemy rodzicom za poświęcony czas i organizację aktywnego odpoczynku.

materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

wycieczka klasowa IB 2021z1

wycieczka klasowa IB 2021z2

wycieczka klasowa IB 2021z3

 

Klasa 1a z wizytą

w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej

w Stargardzie

    18 czerwca 2021 roku klasa Ia udała się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Stargardzie. Głównym celem wycieczki było zapoznanie uczniów z pracą strażaka oraz z zadaniami, jakie na co dzień wykonuje. Sympatyczni Panowie - Tomasz i Remigiusz - strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Stargardzie poświęcili uczniom dużo czasu i uwagi prezentując sprzęt ratowniczo – gaśniczy. Dzieci podziwiały przeznaczone do różnych zadań samochody strażackie, którymi strażacy jeżdżą do akcji. Z wielkim zainteresowaniem oglądały wyposażenie pojazdów, np. nożyce do cięcia metalu, specjalny ubiór do pożaru, zestaw ratowniczy. Największą frajdę uczniom sprawiła możliwość przećwiczenia umiejętności lania wody z prądownicy strażackiej do wyznaczonego celu. Serdecznie podziękowania dla Panów Remigiusza i Tomasza za poświęcony czas oraz przybliżenie naszym uczniom, jak odpowiedzialna i trudna jest służba w straży pożarnej.

materiał nadesłały Panie:

Alicja Grochowska

Katarzyna Przybylska

wizyta kl1a w strazy pozar2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii