baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

„Szlachetna Paczka”

„Tyle jesteśmy warci, ile możemy dać innym”
Jan Paweł II

    W dniach 19, 20 grudnia Samorząd Szkolny i Wolontariat zorganizowały w naszej szkole po raz kolejny ”Szlachetną Paczkę”.  W ramach akcji przygotowaliśmy KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, na którym dzieci sprzedawały upieczone przez uczniów i pracowników szkoły SMAKOŁYKI i własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Tym razem dochód z naszej akcji zostanie przeznaczony na odzież i przybory szkolne dla najbardziej potrzebujących dzieci z SP2 oraz dla byłego ucznia – Janka Jasicy (chłopca cierpiącego na chorobę Crohna). Jego stan jest ciężki, a kuracja bardzo kosztowna.
    Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom i uczniom, którzy włączyli się do naszej Akcji.:-)))

Materiał nadesłały p. Agnieszka Bobkowska i p. Barbara Jasłowska

szlachetna paczka 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii