baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Pizzy w klasach I-III

    9 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pizzy. Tego dnia również uczniowie klas 1-3 naszej szkoły celebrowali to wydarzenie. Pizza to chyba najpopularniejszy „placek” na świecie, który lubią zarówno dorośli jak i dzieci. W trakcie zajęć uczniowie poznali historię powstania pizzy od starożytnej Grecji, aż po najbardziej znaną nam neapolitańską Margheritę. Uczniowie dowiedzieli się o etapach przygotowania, a także o różnych rodzajach tego lubianego przysmaku. Oczywiście świętowanie zakończone zostało wspólną degustacją smacznej pizzy.

Materiał nadesłała p. Małgorzata Czuryło

dzien pizzy 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii