baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

„Matematyka na wesoło”

    „Matematyka na wesoło” to fascynujące spotkania, które odbywają się w naszej szkole raz w tygodniu w ramach dodatkowych zajęć . Program jest dedykowany uczniom klas II i III, pragnącym rozwijać swoje zainteresowania matematyką. Zajęcia charakteryzują się różnorodnymi metodami nauczania, wykorzystaniem interesujących pomocy dydaktycznych oraz angażują uczniów w twórcze zabawy liczbami. Uczestnicy „Matematyki na wesoło” bawią się w konstruowanie własnych gier planszowych z unikalnymi zasadami i ilustracjami, uczestniczą w takich grach jak: bingo matematyczne, szachy japońskie „Złapmy lwa”, układanie klocków PUS. Dodatkowo korzystają z tradycyjnych kart do gry, kości, kart Grabowskiego oraz układają sudoku na specjalnej macie. Te różnorodne aktywności skupiają się na doskonaleniu sprawności matematycznej w każdym jej aspekcie, tworząc przy tym inspirujące i pełne radości doświadczenie dla uczniów.

Materiał nadesłała p. Anna Dąbrowska

matematyka na wesolo 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii