baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"Autyzm - wiem, rozumiem, pomagam"

    Klasa 3a uczestniczyła w projekcie edukacyjnym dotyczącym podnoszenia świadomości wśród uczniów oraz budującym akceptację dla osób z autyzmem.
    Wychowawczynie pani Agnieszka Borowska i pani Katarzyna Witos-Szałęga przeprowadziły niezwykłe lekcje pod hasłem „Autyzm - wiem, rozumiem, pomagam”. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i dzieci bardzo chętnie w nich uczestniczyły wykonując różne zadania. Podczas zajęć zapoznano uczniów z tematyką autyzmu, przedstawiono krótki film obrazujący jak osoba z autyzmem odbiera bodźce sensoryczne z otoczenia. Druga część praktyczna pozwoliła na doświadczenie świata podobnie jak osoba z autyzmem i dzięki temu jej lepsze zrozumienie. Dołączamy fotorelację.

autyzm projekt2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii