baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

21 marca

Światowy Dzień Osób z zespołem Downa

    21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Osób z zespołem Downa, święto ustanowione w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Celem obchodów jest podniesienie świadomości na temat życia i potrzeb tych osób. Symbolem obchodów tego dnia są kolorowe skarpetki – Dzień Kolorowej Skarpetki. W tym roku do tej inicjatywy przyłączyła się klasa Ia. Uczniowie dowiedzieli się, że zakładając kolorowe skarpetki, wyrażają tolerancję, zrozumienie i wsparcie dla osób z tym zaburzeniem.

materiał nadesłała p. Alicja Grochowska

swiatowy dzien osob z downem2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii