baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Międzynarodowy Dzień Kropki

w klasie I b

      15 września uczniowie kl. Ib obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki, a więc święto kreatywności, odwagi i zabawy. Poprzez ciekawe zabawy dzieci odkrywały swoje talenty, poznawały swoje mocne strony, pobudzały wyobraźnię i wspólnie się bawiły, wykonując wyjątkowe KROPKOWE DZIEŁA SZTUKI. Uczniowie ubrani w tym dniu w kropkowe ubranka wyglądali bardzo ładnie. Dziękujemy dzieciom za kreatywność i wspólną zabawę.

miedzynar dzien kropki 2021

Wychowawczynie:

Beata Kowalczyk i Monika Szyszka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii