baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

„CZYTAM Z KLASĄ”, lekturki spod chmurki.

EDYCJA III – Poznajemy zawody.

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

    Klasa Ib przystąpiła w roku szkolnym 2021/2022 do MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO „CZYTAM Z KLASĄ”, lekturki spod chmurki. EDYCJA III – Poznajemy zawody.
W ramach projektu 5 listopada 2021r. obchodziliśmy w naszej klasie DZIEŃ POSTACI Z BAJEK. Każde dziecko przygotowało strój i potrzebne rekwizyty upodobniając się do bohatera wybranej przez siebie bajki.
Na początku spotkania zorganizowaliśmy pokaz strojów, nastąpiła prezentacja bajkowych postaci. Następnie dzieci wykonywały różne bajkowe zadania. Pięknie kolorowały obrazki tworząc klasową galerię POSTACI Z BAJEK, rozwiązywały bajkowe zagadki, szukały różnic w bajkowych obrazkach. Na koniec odszyfrowały pomocników BABY JAGI.
Spotkanie zakończyło się wspólnym oglądaniem ulubionych bajek.

Wychowawczynie
p. Beata Kowalczyk i p. Monika Szyszka

czytam z klasa 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii