baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

w klasie III b

    29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Czytanie na głos ma bardzo duże znaczenie, wpływa na rozwój dziecka, wzbogaca jego słownictwo, rozbudza wyobraźnię, ćwiczy pamięć oraz poprawia koncentrację. Z tej okazji, w klasie 3b, uczniowie wraz z nauczycielkami głośno czytali lekturę "Dziadek i Niedźwiadek" Łukasza Wierzbickiego. Dzieci poznały wspaniałych bohaterów i wysłuchały wiele ciekawych historii.

Materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

ogolnop dzien czyt2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii