baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uczniowie klasy 6b z wizytą

w Oddziale Przedszkolnym - Grupa "Zero"

    29.09. jest dniem, w którym promujemy książkę, przez głośne jej czytanie. Przedstawiciele klasy 6b, wraz z wychowawczynią panią Iwoną Prajzendanc wybrali się do Grupy "Zero" oddziału przedszkolnego, znajdującego się na terenie naszej szkoły. Starsi uczniowie głośno, dzieląc się na role odczytali wybrane opowiadania, nawiązujące do ekologii, bajki Marcina Przewożniaka ,"Gang Fajniaków i Miasto Marzeń – Bycie Eko jest Fajne", "Poznajmy się", "Ekozakątek", "Oszczędzaj kropelkę", "Kochajcie zieleń", zachęcając tym samym młodszych kolegów do czytania, oraz dbania o przyrodę. Na zakończenie została przeprowadzona pogadanka na temat ekologii, podkreślając, co jest ważne, by być "Eko". Młodsze dzieci bardzo chętnie dzieliły się swoją wiedzą i pomysłami.
    Wszyscy bawili się wyśmienicie, dla młodszych kolegów to również inne spojrzenie na szkołę, bo szkoła to nie tylko siedzenie w ławkach.

materiał nadesłała pani Iwona Prajzendanc

glosne czyt zerowki kl6b 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii