baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ZAJĘCIA OTWARTE

dla grup przedszkolnych/zerówek

    15 marca pani Monika Sikorska, we współpracy z panią Iwoną Prajzendanc, otworzyła drzwi pracowni chemicznej przed „zerówkami” naszej szkoły – przyszłymi uczniami klas pierwszych. Pokazaliśmy najmłodszym, że można odkrywać tajniki świata nauki poprzez samodzielne eksperymentowanie, zabawę. Były rosnące balony, uciekające barwy, czy bańka w bańce. Dzieci dzieliły się swoimi obserwacjami i zdawały nurtujące ich pytania. Wykazały duże zainteresowanie. Każdy wyniósł moc pozytywnych wrażeń i ogromną satysfakcję z efektów swojej pracy.
    Przekraczając próg naszej szkoły uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach opartych na doświadczeniach i eksperymentach – moduł przyrodniczy. Wyróżnia nas nowatorskie podejście do nauki. Rozbudzamy w ten sposób zainteresowania, rozwijamy talenty i zamiłowania.
    Podczas zajęć korzystamy ze sprzętu zakupionego w ramach programu #Laboratoria przyszłości.

materiał nadesłany przez: p. Monika Sikorska, p. Iwona Prajzendanc

zajecia zerowki chemia 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia filmu