baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Stopka MOST

Naklejka

"Owsiane ciasteczka" w klasie 5B

    29.10.2021r. było pysznie w klasie 5B, pod okiem pań: Iwony Prajzendanc, Małgorzaty Osiejuk odbyły się zajęcia w naszej szkolnej kuchni. Promując zdrowe odżywianie, jednocześnie wcielając się w postać ,,Cesi’’ przerabianej lektury piekliśmy "Owsiane ciasteczka". Po dobraniu się w grupy każda miała do wykonania określone zadanie, uczniowie sami analizowali przepis, przeliczali, odmierzali, wyrabiali ciasto, więc było i trochę matematyki. Na koniec odbyła się najprzyjemniejsza chwila degustacja. Wypieki wyszły Wyśmienicie!!!! Było smacznie, zdrowo i wesoło.

materiał nadesłała p. Iwona Prajzendanc

owsiane ciasteczka w kl 5b 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii