baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

 

Stopka MOST

 

Naklejka

 

Dzień zdrowego śniadania w ramach

" Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania"

    Nasza szkoła, jest jedną ze 103 szkół w województwie promujących zdrowe jedzenie i posiada Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Dlatego stało się już tradycją, że 8 listopada świętujemy Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Celem tego święta jest promowanie zdrowego jedzenia, dobrych nawyków żywieniowych, zachęcanie do spożywania zdrowych i regularnych posiłków, wśród najmłodszych. Kampania ma na celu pokazanie, dlaczego śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Działania, mimo iż pierwotnie skierowane głównie do dzieci, tak naprawdę dotyczą ludzi w każdym wieku. Jak zawsze do udziału w akcji, oprócz uczniów i wychowawców przyłączyli się pracownicy biblioteki i dyrekcja szkoły. W tym roku część uczniów wraz z nauczycielami przygotowywała kanapki z dużą ilością warzyw. Pozostali uczniowie przynieśli kanapki przygotowane w domu, by móc wspólnie zjeść śniadanie. Nauczyciele przypomnieli uczniom jak ważną rolę odgrywa w ich życiu śniadanie, które sprzyja dobremu samopoczuciu i dyspozycji do uczenia się.
Dziękuję wszystkim zaangażowanym za udział w tym wydarzeniu, które służy dobru uczniów naszej szkoły - koordynator do spraw promocji zdrowia Katarzyna Przybylska.

7sniad 6sniad

 

3sniad

5sniad  2sniad

1sniad

europ dzien zdrow jedzenia i gotow 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii