baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Stopka MOST

Naklejka

Młodzi cukiernicy- klasa 5c piecze rogaliki

    9 listopada 2021 roku klasa 5c, wraz z wychowawczyniami, p. Agnieszką Salską i p. Elżbietą Rudzik, uczniowie klasy 5c w ramch lekcji wychowawczej uczyli sie współpracy poznając tajniki zawodu cukiernika. uczniowie  piekli drożdżowe rogaliki z marmoladą i jabłkami. Zajęcia odbyły się w ramach godziny wychowawczej z zakresu doradztwa zawodowego. Uczniowie przy okazji mieli możliwość współpracy w grupach, wzajemnego wspierania się w zadaniach kuchennych, a na koniec degustacji przepysznych wypieków. Zajęcia odbywały się w szkolnej projektowej pracowni kuchennej. Rogaliki wyszły wszystkim wybornie. Mniam!

materiał nadesłała p. Agnieszka Salska

klasa 5c piecze rogaliki 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii