baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Stopka MOST

Naklejka

Matematyka ze smakiem w kl. 4a

    Czy matematyka może przydać się w kuchni? Oczywiście, że tak. Matematykę można odnaleźć dosłownie wszędzie. Szczególne miejsce zajmuje także w kuchni. 21 stycznia uczniowie klasy 4a wraz z wychowawczyniami w szkolnej pracowni kuchennej doskonalili umiejętność pracy w grupie, planowania zajęć oraz kształtowali umiejętności matematyczne w aktywnym działaniu. Uczniowie piekli kruche ciasteczka ozdobione kolorowymi posypkami. Podczas zajęć dzielili na dwie i cztery równe części. Przypomnieli sobie co to jest połowa i ćwiartka. Dzieci pracowały z dużym zaangażowaniem i radością. Zajęcia podobały im się bardzo, a ciasteczka wyszły przepyszne:)

Wychowawczynie: Elżbieta Gajewska i Katarzyna Witos-Szałęga

matem ze smakiem2022 mz1

mz2 mz3

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii