baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Stopka MOST

Naklejka

Pomocnicy Świętego Mikołaja w pracowni krawieckiej.

"Pomocnicy świętego Mikołaja" wykonali przy użyciu maszyn stebnówka i owerlok czapki mikołajkowe oraz skarpety świąteczne na prezenty. Uczniowie specjalnie na tą okazję  przygotowali różne materiały (polar bawełna), aplikacje choinki, nici oraz różne ozdoby i szablony. Uczniowie jak w prawdziwej fabryce Mikołaja wspópracowali ze sobą pracując w dwóch grupach. Jedna grupa odrysowywała szablony na materiale i wycinała, druga grupa szyła na maszynach. na stębnówce używając ściegu stebnowego, zygzaka oraz maszyny overlok. Na zakończenie należało  połączyć obie części razem ( ścieg obrzucany). Wspólna praca była okazją nie tylko do doskonalenia umiejętności krawieckich ale również  do rozmów dotyczących tradycji światecznych i integracji zespołu.

kraw1  Kraw 2 

 kraw3

kraw4  kraw