baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Stopka MOST

Oferta edukacyjna stargardzkich szkół ponadpodstawowych

    W piątek 11.03.2022r. w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli stargardzkich szkół: Zespołu Szkół Nr 1 im. Mieszka I, Zespołu Szkół Nr 2 im. M. Kopernika i Zespołu Szkół Budowlano – Technicznych. Uczniowie klas ósmych zapoznali się z ofertą edukacyjną szkół i mogli więcej się dowiedzieć na temat postępowania rekrutacyjnego. Chętnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania, aby więcej dowiedzieć się na temat interesujących ich kierunków. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze.

Organizator spotkania: Stanisław Kacperski

oferta eduk szk sred 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Naklejka