baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"Dni Języka Polskiego"

    W maju bieżącego roku w naszej szkole odbył się VIII finał Dni Języka Polskiego. W ramach święta języka rozegrane zostały między innymi: Ortograficzna Corrida w tym roku nowością, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, była corrida dla pracowników szkoły. Poza tym uczniowie mogli wziąć udział w konkursie frazeologicznym, literackim, czy wreszcie naszej perełce, konkursie recytatorskim. Doroczne święto zostało przyćmione przez wojnę w Ukrainie, w związku z tym okrutnym wydarzeniem motywem przewodnim naszych działań konkursowych było hasło „A pokój na Ziemi…”. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i liczymy, że zobaczymy się za rok.

Organizatorzy.

konkurs polski 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii