baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wernisaż prac uczniów ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi

    25.10.22r. o godzinie 14:00 w stargardzkim MDK rozpoczął się wernisaż prac dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. Pani dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie Małgorzata Flas oraz wicedyrektor, pani Bożena Bedorf przywitały zaproszonych gości, uczestników wystawy i ich bliskich. Młodzi artyści: zespół "Rupaki" i młodzi "bębniarze" uświetnili spotkanie. Okazją do zorganizowania wystawy jest 55 rocznica śmierci Marii Grzegorzewskiej - uczonej, prekursorki pedagogiki specjalnej i patronki roku 2022, a także setna rocznica utworzenia Akademii Pedagogiki Specjalnej (APS) im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
    Wśród stargardzkich placówek również uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje dokonania, a pani dyrektor Anna Kurcab-Kościańska dzieliła z nimi radość z niezwykle miłej uroczystości. Za udział w wystawie dzieci otrzymały upominki z rąk pani wiceprezydent Ewy Sowy, a spotkanie zakończył poczęstunek dla zaproszonych gości.

Materiał nadesłała p. Mirosława Babicka-Mrzygłód.

wernisaz dzieci niepelnospr2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia filmu