baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Światowy Dzień Układu Pokarmowego

    W ramach współpracy pomiędzy placówkami oświatowymi oraz Promocji Zdrowia zaprosiliśmy do naszej szkoły uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej Specjalnej z okazji Światowego Dnia Układu Pokarmowego.
    Światowy Dzień Zdrowia Układu Pokarmowego ma na celu zwrócenie uwagi na temat schorzeń układu pokarmowegoprofilaktyki, leczenia, wpływu na nasze codzienne życie.
    W trakcie wizyty wychowanków Szkoły Specjalnej oglądaliśmy prezentację, dotyczącą zdrowego stylu życia. Następnie, pracując w grupach, uczniowie wykonali piękne, kolorowe kosze z owocami. Na koniec zajęć, w pracowni kuchennej, dzieci zrobiły barwne, zdrowe i smaczne kanapki z warzywami, które z wielkim apetytem zjedliśmy.

Materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

swiat dzien ukl pok 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii