baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Z wizytą w bibliotece

    21 kwietnia 2023 r. naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z kl.O2. Razem ze swoimi wychowawczyniami i p. bibliotekarką odbyły spacer między bibliotecznymi regałami. Zatrzymywały się szczególnie przy regałach pełnych książek dla dzieci młodszych, ale również podziwiały księgozbiór dla młodzieży i dorosłych. Podczas rozmowy z p. bibliotekarką dzieci poznawały pracę bibliotekarza, wypowiadały się na temat: Dlaczego warto czytać książki?. Wykazały się też dużą znajomością zasad korzystania z książek. Wspaniale poradziły sobie z rozwiązywaniem zagadek. Udało im się odgadnąć wszystkie hasła. Gratulacje!
Zapraszamy ponownie!

Materiał nadesłała p. Beata Kowalczyk

wizyta bibliot 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii