baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

    15 listopada bibliotekę szkolną odwiedzili uczniowie kl. IVa. Wzięli oni udział w zajęciach bibliotecznych na temat: Książki i katalogi. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z obowiązującymi w bibliotece katalogami. Pracując w małych grupach wspaniale poradzili sobie z wyszukiwaniem wybranych pozycji książkowych wśród bibliotecznego księgozbioru oraz w katalogach: alfabetycznym i tytułowym. Gratulacje!
Zapraszamy ponownie!

p. bibliotekarki: Renata Kopa, Beata Kowalczyk

wizyta w bibliotece 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii