baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Efektywna lekcja chemii

    Nowoczesne narzędzie, jakim jest Wirtualne Laboratorium EMPIRIUSZ, pozwala przeprowadzać doświadczenia według szczegółowej instrukcji, która jest widoczna zarówno dla osoby wykonującej doświadczenie, jak i dla obserwujących.
    Korzystając z tej możliwości przeprowadzamy doświadczenia pokazowe, wykorzystując dostępne nam substancje i szkło laboratoryjne, równolegle z doświadczeniem w wirtualnej rzeczywistości. To czego doświadcza uczeń, pozostawia ślad w jego umyśle w postaci wspomnienia, dzięki czemu utrwalenie przekazywanych wiadomości jest efektywniejsze.

#LaboratoriaPrzyszłości 

#LaboratoriaPrzyszlosci

Materiał nadesłała p. Monika Sikorska.

efekt lek chemii 2022

Strona laboratoria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej