baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Projekt "Podróż w krainę przyjaźni - współpraca na rzecz integracji"

    W dniu 17 maja do naszej szkoły przyjechała Nastka Głogowska. Nastka pochodzi z Głogowa ze Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi. Odwiedziła naszą szkołę w ramach Projektu "Podróż w krainę przyjaźni - współpraca na rzecz integracji." Przez dziesięć miesięcy w roku, w trakcie trwania roku szkolnego, przebywa w różnych placówkach edukacyjnych, w celu poznania ciekawych osób, miejsc oraz przeżycia wielu przygód.
    W naszej szkole pobyt rozpoczęła od wyjazdu z klasą 4b do Zalesia, do Ośrodka Transgranicznego Edukacji Ekologicznej. Podróż autokarem była wesoła i ciekawa. W Ośrodku Pani instruktorka pozwoliła uczniom i Nastce wziąć patyczaka na ręce. Wychowankowie nauczyli się również przygotować preparaty do analizy pod mikroskopem. Potem oglądali pod mikroskopem odnóża i jajeczka patyczaka. Następnie Pan Tadeusz, pracownik Ośrodka, oprowadził uczestników wycieczki po Ogrodzie Dydaktycznym, opowiadając różne ciekawostki o zwierzętach leśnych. Na koniec zorganizowano ognisko, dzieci piekły kiełbaski, które były bardzo smaczne. Było Super!!!

Materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

podroz w kraine przyjazni 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii