baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

wakacyjne zyczenia 2022 jpg

 

Uroczysty apel

z okazji pożegnania Absolwentów

„Ile razem dróg przebytych ?
Ile ścieżek przedeptanych ? (...)
Ile w trudzie nieustannym
Wspólnych zmartwień, wspólnych dążeń ? (...)
Chciałbym wszystkie takie chwile
Ocalić od zapomnienia”.

    Słowami Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pożegnaliśmy podczas apelu uczniów klas ósmych.

    Minęło kilka lat, odkąd wstąpili w mury tej szkoły, podczas których stawali się dojrzalsi i starsi. Każdy z nich zostawi w tej szkole cząstkę siebie. Tu przeżywali pierwsze sukcesy. Tu zawiązały się ich przyjaźnie i znajomości. To tutaj nauczyli się przede wszystkim, że najważniejsze jest bycie człowiekiem.
Zgodnie z tradycją pani dyrektor Anna Kurcab-Kościańska wręczyła 34 najwybitniejszym uczniomZłote Tarcze, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a szczególnie Zosi Bochenek, która kilka dni temu odebrała z rąk Prezydenta Miasta Stargard nagrodę dla najlepszej uczennicy naszej szkoły.
Wyróżniający się wrażliwością i otwartością na drugiego człowieka uczniowie - Marika Struzikowska, Bartek Warych oraz Wojtek Zasadzki otrzymali przyznany przez Dyrekcję i Radę Pedagogiczną Medal Przyjaciela Integracji.
Pani Elżbieta Różyczka uhonorowała dziewczęta pucharami za udział w Mistrzostwach Powiatu w Siatkówce Plażowej oraz za awans do Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej.
Kochani Absolwenci, wszyscy możecie stwierdzić, że szczęśliwie dotarliście na drugi brzeg. Każdy z Was przeszedł inną drogę, a teraz ruszacie w dalszą podróż. Wierzymy, że będzie ona udana!

Życzymy powodzenia!!!!

Materiał nadesłała p. Agnieszka Gadomska-Rataj

apel pozeg absolw 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Konkurs "Znam Stargard"

    II miejsce S.P nr 2 w konkursie "Znam Stargard". Reprezentacja naszej szkoły brała udział w dorocznym konkursie organizowanym przez MZDPM pt "Znam Stargard". W trakcie gry terenowej nasi zawodnicy musieli rozwiązać zagadki, za którymi ukryte były ważne miejsca na terenie naszego miasta. Po przybyciu do każdego z nich należało wykonać jeszcze zadanie przekazane przez organizatorów. Dzięki zaangażowaniu i pracy zespołowej nasz zespół wywalczył drugie miejsce wśród drużyn ze szkół podstawowych i średnich naszego miasta. Nagrodą główną dla zwycięzców była wycieczka podczas, której prezydent Stargardu pan Rafał Zając opowiadał o tym co się w naszym mieście zmienia. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom.

Materiał nadesłał p. Damian Maćkowiak

konk znam stargard 2022

konk znam stargard 2022zdj2

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Uroczyste apele klas I-IV oraz V-VII

z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022

    24 czerwca 2022r. zabrzmiał ostatni dzwonek w naszej szkole. Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje. Z tej okazji, o godz. 8.30 odbył się uroczysty apel dla dzieci z klas I-IV. Pani dyrektor Alicja Jurkiewicz złożyła zgromadzonym uczniom, rodzicom i nauczycielom życzenia bezpiecznych i słonecznych wakacji. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klas I-IV i wychowawczynie. Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę pt. „Kolorowe lato” oraz oglądaliśmy prezentację multimedialną pt. „Nasze szkolne wspomnienia”.
Na zakończenie uroczystego spotkania przy akompaniamencie na bum bum rurkach wychowawczynie i dzieci z klasy II a i III c w imieniu wszystkich uczniów pożegnały rok szkolny 2021/22.

    Klasy piąte, szóste i siódme zakończyły miniony rok szkolny uroczystym apelem o godz. 9.00. Na wspólnej uroczystości obejrzeliśmy wakacyjne prezentacje przygotowane przez uczniów klas siódmych oraz zaśpiewaliśmy piosenkę pt. "Idą wakacje". Pani dyrektor Anna Kurcab-Kościańska, podsumowała pracę oraz wyniki w nauce naszych uczniów i życzyła wszystkim udanych wakacji!

Życzymy bezpiecznego i słonecznego letniego wypoczynku!

Materiał nadesłały panie:
Agnieszka Borowska,
Joanna Betler,
Alicja Laskowska-Maślany.

zakon roku szk 2021 22 kl1 4

zak roku szk 2021 22 kl5 7

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Prezentacja "Nasze szkolne wspomnienia"

Egzamin poprawkowy na kartę rowerową

    Dnia 23.06.2022r. odbył się w naszej szkole poprawkowy egzamin na kartę rowerową. Uczniowie najpierw, jak na poprzednim egzaminie, rozwiązywali test wyboru z zakresu wiedzy o ruchu drogowym. Po pomyślnym jego zaliczeniu, przystąpili do części praktycznej, czyli jazdy rowerem na boisku szkolnym w obecności policjantów z Wydziału Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Pokonywali tam wyznaczoną przez policjantów trasę, wykazując się praktyczną znajomością znaków drogowych i zasad pierwszeństwa przejazdu. W egzaminie poprawkowym uczestniczyło 13 dzieci z klas IV-VIII, z czego pomyślnie zdało egzamin 11 uczniów. Gratulujemy pomyślnego zdania egzaminu i uzyskania karty rowerowej!
Za organizację i przebieg egzaminu odpowiedzialni byli nauczyciele: p. Marcin Kolany oraz p. Bogdan Żych.
Ponownie dziękujemy policjantom Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie z Wydziału Ruchu Drogowego za wsparcie i pomoc w przeprowadzeniu egzaminu poprawkowego na kartę rowerową.

Organizatorzy egzaminu.

egz popr karta rower 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii