baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Mamy i Dzień Dziecka

w Świetlicy Szkolnej

    Dzień naszych kochanych MAM uczciliśmy wykonując dla nich laurki oraz dyplomy Super MAM! Pracę umilało słuchanie opowiadań J. Papuzińskiej pt. „Nasza mama czarodziejka”. Dzień DZIECKA spędziliśmy na wspólnych zabawach na świeżym powietrzu… Były zabawy z użyciem chusty animacyjnej, zawody sportowe, a na koniec słodki poczęstunek.

materiał nadesłała p. Honorata Krywan

dzien mamy i dzien dziecka2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii