baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Laureatka konkursu ogólnopolskiego odebrała nagrodę

    Echa ogólnoposkiego konkursu - wśród laureatów - uczennica kl. 4 b
Wśród nagrodzonych prac w III OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI - PRAGNIEMY POKOJU NA ŚWIECIE" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku–Zdroju znalazła się praca naszej uczennicy Mai Sikorskiej z kl. 4B. Konkurs został objęty honorowymi patronatami: Ministra Edukacji i Nauki, Wojewody Zachodniopomorskiego, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i Rzecznika Praw Dziecka. Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się 9 grudnia, ale z przyczyn obiektywnych Maja niedawno z rąk pani Wicedyrektor Joanny Szczecińskiej odebrała dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w swojej kategorii wiekowej oraz imponującą nagrodę.
Dziękujemy organizatorom i sponsorom,
a Mai gratulujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów.

Więcej informacji o konkursie na stronie SP w Trzcińsku-Zdroju: https://sptrzcinskozdroj.edupage.org/news/?eqa=d2lkPW5ld3NfUGFnaW5hdG9yXzEmbmV3c2FyY2hpdmVmPSZvZmZzZXRfbmV3c19QYWdpbmF0b3JfMT0yMA%3D%3D
galeria nagrodzonych prac (wpłynęło 960 prac ze 122 szkół:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.602537701673888&type=3"

Materiał nadesłała p. M. Babicka-Mrzygłód

konkurs plast stycz 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii