baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Mistrzostwa Powiatu w PN Chłopców

    W czwartek 18 kwietnia na stadionie Błękitnych przy ulicy Ceglanej w Stargardzie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych. W zawodach wzięło udział 9 zespołów z miasta i okolic. Naszą placówkę reprezentowali uczniowie z klas 8 i 7. Drużyna SP2 rozegrała dwa spotkania z SP6 i SP11 i dzięki wygranej w obu meczach awansowała do ścisłego finału, gdzie spotkała się z SP5 i SP4. Po ciężkich bojach zajęła zasłużone 3 miejsce. Zespół w nagrodę otrzymał dyplom i statuetkę, a najlepszym bramkarzem zawodów wybrano naszego ucznia Piotra Gajba. Szkołę reprezentowali: Damian Balik, Gabriel Czekała, Piotr Gajb, Michał Literacki, Nicolas Mukarker, Filip Pałka, Franciszek Piegat, Daniel Pilipczak, Łukasz Soboń, Filip Trojanowicz i Igor Zielonka. Opiekunami grupy były p. Marta Kowalczyk i p. Agnieszka Kruk.
Gratulacje i wielkie brawa dla naszych chłopaków!!!

Materiał nadesłała p. Marta Kowalczyk

mistrz powiatu chlop 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii