baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Języków Obcych

    Dnia 26 września odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych. W wielu klasach przeprowadziliśmy zajęcia dotyczące wiedzy naszych uczniów na temat różnych krajów oraz języków jakimi posługują się ich mieszkańcy. Były quizy, filmy i zgadywanie, co to za język. Chętni uczniowie przygotowali bardzo ciekawe prezentacje. Okazuje się, że także nauczyciele mogą się jeszcze wiele nauczyć:)

Materiał ndasłała p. Joanna Koczorowska

dzien jez obcych 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii