baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów

    28 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów. Uczniowie byli zwolnieni z odpytywania, nie musieli także obawiać się otrzymania złej oceny. Zamiast drażniących ucho dzwonków, w czasie przerw słuchaliśmy relaksacyjnej muzyki i popijaliśmy ziołową herbatkę. Uczennice klas szóstych (Weronika Grzegorek, Anna Woźniak, Maja Szcześniak) pod kierunkiem pani Agaty Kędzierskiej przedstawiły prezentację na temat radzenia sobie ze stresem, a później odprężaliśmy ciała i umysły na zajęciach jogi z panią Zosią Gutowską. W organizacji imprezy pomogły panie Ilona Szymańska i Alicja Laskowska-Maślany, harcerze z drużyny „Zwiad” (Ania Tygielska, Natan Maślany, Jakub Tygielski, Damian Drewniak) a nad wszystkim czuwała pani Katarzyna Przybylska. Miejmy nadzieję, że wrócimy do szkoły w listopadzie z równie doskonałym samopoczuciem.

Materiał nadesłała p. Katarzyna Przybylska

dzien zsz nerw 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii