baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Rysowanie na płasko i na płaszczyźnie.

Warsztaty 3D w SCN Filary

    Klasa 7b miło i aktywnie spędziła czas w Stargardzkim Centrum Nauki Filary. Uczestniczyliśmy w warsztatach 3D. Rysując na płaszczyźnie i budując kostkę długopisami 3D uczniowie przekonali się, że drukowanie w trójwymiarze jest innowacyjną technologią, która z impetem wkracza w różne dziedziny naszego życia. Kształciliśmy wyobraźnię, umiejętność myślenia przestrzennego, działanie w sposób twórczy. Zwiedziliśmy również interaktywne eksponaty. Uczniowie na własnej skórze doświadczyli praw fizyki, przekonali się, że matematyka przydaje się w życiu.

materiał nadesłały p. Monika Sikorska, p. Joanna Żuchlińska

filary 7b 2022

Zapraszamy do obejrzenia filmu