baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wielki sukces naszego ucznia

w X Wojewódzkim Konkursie Informatycznym „SCI#CODE”

    Dnia 11.03.2023r. w Technikum Informatycznym SCI w Szczecinie odbył się finał X Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „SCI#CODE”. Z naszej szkoły do informatycznych finałowych potyczek zakwalifikował się w tym roku szkolnym uczeń klasy VIII b, Jan Kuzio. Janek musiał się zmierzyć z najlepszymi finalistami województwa zachodniopomorskiego z szerokiego i trudnego zakresu zagadnień informatycznych, począwszy od systemów operacyjnych, poprzez między innymi różne języki programowania i elementy składowe komputera, po zagadnienia z arkusza kalkulacyjnego.


    Janek Kuzio w X edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „SCI#CODE” odniósł wielki sukces, zdobywając w finale konkursu I MIEJSCE!

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy Jankowi dalszych sukcesów!

Materiał nadesłał p. Bogdan Żych

scicode final 1msc 2023

laureat janek sci 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii